Kiedyś był o PKP, ale już nie jest.

STRONY:


Do pobrania
Blog > Komentarze do wpisu

Klikanie - zarabianie

Klikanie w reklamy to jedna z najpopularniejszych sposobów na zarabianie przez Internet. Dlaczego? Ponieważ każdy może zająć się tym zajęciem. Nie potrzebujemy informatycznego wykształcenia, wystarczy czas i chęci.

Aby zacząć klikać w reklamy należy zarejestrować się na stronie internetowej, której jest pośrednikami między nami – klikającymi w reklamy, a firmami, które dodają takie zlecenia.

Rejestracja na owych strona jest całkowicie darmowa. Toteż nie musimy wkładać w ten proces żadnych pieniędzy. Jednak i zarobki z tego sposobu nie są duże. Oczywiście każde kliknięcie jest wyceniane inaczej, ale mowa tu raczej o groszowych sprawach.

Należy tu również dodać, że strony internetowe, na których klikamy często również pobierają prowizję. Jest to zatem praca bardzo czasochłonna i mało możemy na niej zarobić. Dlatego coraz częściej już nie klikamy w reklamy, a robi to za nas bot, który automatycznie nabija nam punkty, które następnie wymieniamy na prawdziwe pieniądze. Dzięki temu rozwiązaniu klikanie w reklamy staje się bardziej atrakcyjne.

wtorek, 24 czerwca 2014, theredel

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: